Univerzální mazadlo F1 Cork & Slide Grease - 15g

Kód: 051881
150 Kč 124 Kč bez DPH
SKLADEM

Univerzální mazadlo rozebiratelných spojů veškerých dechových nástrojů - 15g

Detailní informace

Detailní popis produktu

F1 Cork & Slide Grease od švýcarské firmy La Tromba AG je legendární univerzální mazadlo použitelné pro všechny druhy rozebiratelných spojů u všech dechových nástrojů.
Vyznačuje se ideálními mazacími vlastnostmi, zabraňuje zablokování spojů, odpuzuje zkondenzovanou vlhkost, korky udržuje hladké, je teplotně stabilní, má velkou přilnavost a nepodléhá stárnutí.
F1 při použití k promazání ladicích "cuků" zabraňuje průniku vlhkosti do materiálu nástroje a tím vzniku koroze, která vede k zablokování dílů.
Jedná se o tuk s relativně tuhou konzistencí, která je však potřebná pro správnou funkci mazadla. Díky své tuhosti se dá F1 při větší vrstvě použít i k utěsnění dílů, které dokonale netěsní.
Stejně dobře lze F1 použít k promazání čepů klapek nebo jakýchkoli pohyblivých míst všech dechových nástrojů. Výborně poslouží i k ochraně zátek před vlhkostí. Mazadlo vždy zůstává hladké a za všech okolností má ideální mazací vlastnosti.
La Tromba Cork & Slide Grease "High Tech" výrobek v oboru maziv. Je teplotně stabilní, odolný proti stárnutí a zabraňuje vzpříčení kovových i korkových spojů. Tyto vynikající vlastnosti z něj činí jedinečný mazací a konzervační prostředek pro veškeré dechové hudební nástroje.
Obsah mazacího tuku v balení - 15g

Doplňkové parametry

Kategorie: Mazadla pro trombony
Záruka: 24

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
×

Splátková kalkulačka ESSOX