AKORDKVINT Housle Jan Fronk č.19 - 4/4

Kód: 6688244
ZDARMAZDARMA
AKORDKVINT Housle Jan Fronk č.19 - 4/4
37 280 Kč 30 810 Kč bez DPH
Do 1 měsíce
4/4 koncertní housle Jan Fronk č.19 - 4/4

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jan Fronk - Housle č. 19/68/2012 - Model Stradivari

 Zadní deska, luby a krk z pěkně žíhaného javoru, štípaná vrchní deska z pečlivě vybraného vyzrálého smrku. Bohatě stínovaná zlatohnědá barva, lihový lak. Výložka z ebenu a javoru, palisandrová Hill garnitura. Kobylka Milo Stamm Standard. Dva černé dolaďovače, struny značky Thomastik Dominant.

       
     Výjimečnost koncertních nástrojů zhotovených v dílnách společnosti Akord Kvint je dána především kvalifikací jejich houslařů, kvalitou dřeva a povrchovou úpravou. Všechny studentské a koncertní housle, violy a violoncella jsou postaveny houslaři a mistry houslaři.

 Tento tým zvládá výše uvedené procesy na nejvyšší úrovni. Nástroje Akord Kvint jsou pak díky distributorům, které má společnost po celém světě, skutečně oblíbené a dosažitelné za rozumnou cenu jak pro talentované studenty a profesionály, tak i pro ty, kteří berou hru na hudební nástroje jako hobby.

 Kvalita dřeva

 Na stavbu nástrojů se používá alpský smrk a žíhaný bosenský javor nejvyšší kvality. Je získáván z pil na rezonanční dřevo v Německu. Desky, krky a luby z těchto zdrojů jsou správným způsobem po kácení ošetřeny, nařezány či naštípány, perfektně uskladněny a dlouhodobě vysoušeny přirozeným způsobem.

 Povrchová úprava

 Lakování nástrojů činí houslařům velké starosti, neboť velmi často zhoršuje původní zvuk bílého nástroje. Docílení dokonalé úpravy povrchu, krásné barvy a lesku laku vyžaduje bohaté znalosti a zkušenosti. Zároveň je to velice pracnou a časově náročnou záležitostí. Mistři houslaři z Akord Kvintu oplývají nadstandardními znalostmi o povrchové úpravě strunných smyčcových nástrojů. Používané laky si sami mistři houslaři připravují podle vlastních, dlouhodobě osvědčených receptur. Samotná technologie lakování je pak klíčem k finálnímu úspěchu celého procesu

Podrobnější informace o výrobku

O značce Akord kvint :
 Firma Akord Kvint byla založena v roce 1991 (Luby u chebu) a na poli výroby smyčcových nástrojů působí již přes dvacet let.
 Zabývá se stavbou výjimečných studentských, koncertních a mistrovských houslí, viol a violoncell, a jež od ledna 2009 převzala výrobní program ARS Music.

Doplňkové parametry

Kategorie: Housle
Záruka: 24
Komplet: Ne
? Velikost: 4/4 (celé)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
×

Splátková kalkulačka ESSOX