Máme radost, že Vás můžeme přivítat na našem novém eshopu! Spustili jsme jej 1.9.2021. Omluvte zatím drobné nedostatky, řešíme je. HUDEBNÍ NÁSTROJE HOUDEK

Ozvučovací set Bose L1 Compact

Kód: 042827
Neohodnoceno
Značka: Bose
21 290 Kč
3 až 6 dnů
Auditorium 100 lidí, 6 reproduktorů "Articulated Line Arrays", celková váha 13,3 kg

Detailní informace

Detailní popis produktu

BOSE L1® Compact

L1 kompaktní systém je doporučen pro auditorium100 lidí.
Obsahuje 1x integrovaný basový reproduktor s vestavěným zesilovačem a mixážním pultem, 2x nástavec a 1x díl s 6-ti reproduktory "Articulated Line Arrays" s použitou technologií Bose Spatial Dispersion - prostorové rozptýlení zvuku.
Vestavěný mixážní pult obsahuje dva vstupy s technologií převzatou z mixážního pultu Bose ToneMatch s fixovaným přednastavením pro ruční mikrofon a akustickou kytaru.
Bose L1 Compact je ideální pro hudební prezentace, mobilní DJ, obchodní prezentace a jiné akce požadující perfektní, čistý a srozumitelný zvuk.
Součástí jsou dva obaly, které umožňují uschování a přenášení celého systému. celková hmotnost je 13,3 kg!

Podrobnější informace o výrobku

BOSE L1® Compact

L1 Compact Portable Line Aray System, nejmenší z legendární řady přenosných ozvučovacích systémů od firmy Bose. Neuvěřitelně mobilní, ihned sestavený, opravdu velký a super čistý zvuk.

L1 systém v sobě spojuje PA a odposlechový monitor v jednom malinkém elegantním zařízení. Může být umístěn za a nebo vedle hudebníků, DJs nebo moderátora a pokrývá v širokém rozsahu celou scénu včetně hlediště. S celkovou hmotností nepřesahující 13,3kg se jedná o nejlehčí, nejsnáze a nejrychlejí sestavitelný systém pro ozvučení větších a velkých prostor, přibližně pro 100 lidí.

Tenký sloupový reprobox systému Compact s patentovaným BOSE® Spatial Dispersion™ technologií vyzařování je nečekaně výkonný a jeho projev je skvěle srozumitelný i na velmi velkou vzdálenost. Toho je docíleno přesně vypočítaným umístěním a vyosením jednotlivých měničů ve sloupku reproboxu.

Hlavní devizou tohoto systému je jeho jednoduchost. Není třeba s sebou vláčet další basové boxy, mixážní pult nebo zesilovače. Vestavěný aktivní mix s čtyřmi vstupy a dvěma výstupy v většině situací výborně poslouží.

Doplňkové parametry

Kategorie: Ozvučovací systémy a sety
Záruka: 24

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: