Yamaha MG 206C USB - Mixážní pult

Kód: 11021505
Neohodnoceno
Značka: Yamaha
15 990 Kč 13 215 Kč bez DPH
Na dotaz
MG Série-Vstupy 20x (16xXLR,4x stereo linka,12 Insert I/O),USB,Posuvné Fadery,Equalizer,4 Aux Send,Kompresor,Možná montáž do racku

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nezáleží na tom jestli pro své mixy používáte jen pár kanálů nebo neustále až 32 vstupů s univerzální možností směrování signálu. MG série Yamahy nabízí konzoli, která vám dá kapacitu, možnosti ovládání a výkon, který si zasloužíte. Všechny modely jsou příznačně kompaktní a lehké pro snadnou přenosnost, ale v oblasti vlastností, trvanlivosti a výkonu byly vytvořeny absolutně bez kompromisů. MG mixy nabízejí jedinečný mix technologií: některé zdědily z profesionálních mixážních konzolí Yamaha, které můžete vidět ve významných síních po celém světe, jiné byly optimalizované speciálně pro formát MG konzolí. V obou případech jsou tyto mixy postavené na síti lidských a technologických zdrojů, které vykrystalizovaly k vlastnostem, na kterých skutečně záleží a s nepochybně vynikajícím zvukem.

Základní vlastnosti MG 206C USB:

- 20 vstupních kanálů (16 mikrofonní + 4 stereo linkové vstupy/12 Insert I/O)
- 3-pásmový Mid-sweep EQ (kanály 1 až 12), 3-pásmový EQ (kanály 13/14 až 19/20)
- 6 sběrnice (Stereo + 4 skupinové), 3 Aux send, 1 Stereo Aux return
- 8x kompresor
- USB konektor
- Software CUBASE AI4
- High Pass Filter.
- phantomové napájení (+ 48V)
- Konektory Neutrik™ XLR
- 60 mm super jemné fadery
- 12-segmentový LED level meter
- rozměry: 496x105x478 mm
- Nízká hmotnost (6 kg)
- možná montáž do racku

Snadný záznam koncertu s přibalenou Cubase AI4
Cubase AI4 je vyzbrojená výkonem DAW Steinberg Cubase 4 pro použití s USB mixy Yamaha MG a nabízí výkonnou sadu moderních softwarových nástrojů, které se snadno používají a zároveň významně rozšiřují možnosti záznamu a produkce mixu. Cubase AI4 umožňuje přímé digitální propojení stereo sběrnic USB MG modelů pro záznam a editaci zvuku. Nabízí také širokou škálu možností MIDI sekvencování a kompletní kolekci VST plug-in efektů a přehrávač samplů HALion One, který obsahuje vybrané vzorky s oceňovaného syntezátoru Yamaha Motif.

Vlastnosti Cubase AI4
* Zvukový engine Cubase 4.
 * 48 zvukových stop a až 64 MIDI stop.
 * Obsahuje 25 VST plug-in efektů, včetně 15 nových VST3 plug-in efektů.
 * Softwarový přehrávač samplů HALion One s vybranými vzorky z Motif.
 * VST/MIDI nastavení Plug and Play.
 * Integrace Studio Connections.
 * Výměna souborů mezi softwarem Steinberg a hardwarem Yamaha.
 * Obsahuje 20 hudebních stylů MIDI a 480 bicích zvukových smyček.

Lehký, mobilní design
Navrhnout lehký mix není tak složité, ale navrhnout lehký a zároveň kompaktní mix, který umožňuje seriózní práci, to je něco jiného. Designérský tým Yamaha ušel s MG sérií extra dlouhou cestu, včetně podrobné analýzy materiálů a struktur, aby nabídl maximálně zvládnutelný mix a zároveň maximální výkon v jednom modelu. Výsledkem je, že můžete snadno zašoupnout nejmenší modely do vašeho kufru nebo batohu přes rameno a vzít jej s sebou kamkoliv. Ale výkon, který s sebou do studia, klubu, koncertního sálu a nebo kamkoliv jinam vezmete, je na hony vzdálený lehké váze. Každý jeden mix MG série umožňuje zásadně ušetřit místo a zároveň s tím výhody obrovského výkonu.

Univerzální zapojení a profesionální konektory
Umístění konektorů vstupů a výstupů na horní straně výrazně urychlují a usnadňují nastavování a zapojování vašeho systému. Všechny modely obsahují vysoce kvalitní symetrické XLR Neutrik™ konektory na mikrofonních/linkových mono kanálech a také XLR vybavených stereo kanálech. Tyto konektory profesionální třídy byly podrobeny rozsáhlým testům designérským týmem Yamaha a do mixů MG série byly vybrány pro svou vynikající spolehlivost a zvukové kvality. XLR vybavené stereo kanály mohou přijmout mikrofonní mono vstup jak přes XLR, tak jack konektory. Zbývající stereo kanály jsou opatřeny jack konektory a pin jack konektory pro kompatibilitu s co nejširším rozsahem zvukových zdrojů. Vstupní mono kanály obsahují také insert I/O konektory, které vám umožňují připojovat krabičky externích signálových procesorů, pokud je potřebujete. Pro možnost připojení výstupu z CD přehrávače nebo podobného stereo zdroje, jsou k dispozici samostatné 2TR cinch vstupy.

Vestavěný kanálový kompresor
Tato moderní vlastnost může být obrovskou výhodou pro dosažení skvělého zvuk zpěvu, stejně jako může pročistit zvuk basy, kytary a dalších zdrojů. Na mnohých jiných mixech této třídy nenajdete vestavěný kanálový kompresor nenajdete, ale v nových mixech MG je nová inovativní Yamaha komprese pomocí jednoho ovladače na řadu vstupních mono kanálů. Nastavení běžných zvukových kompresorů s jejich ovladači Treshold (práh), Ratio (poměr), Knee (koleno), Makeup Gain (úroveň zvýšení) a dalšími, zabere spoustu času. Yamaha kompresor s jedním ovladačem eliminuje potřebné odborné znalosti zvukaře a lze jednoduše, pomocí jediného ovladače nastavit úroveň komprese, jakou požadujete.

Mikrofonní předzesilovače vysoké kvality s přepínatelným phantom napájením
Mikrofonní předzesilovače jsou důležité na jakémkoliv mixu a zároveň překážkou řady z nich. To je důvod, proč profesionálové obvykle utratí tisíce dolarů za jediný kanál mikrofonního předzesilovače. Mikrofonní předzesilovače MG mixů zdědily technologii z profesionálních Yamaha konzolí nejvyšší třídy a byly pečlivě navrženy tak, aby poskytovaly vynikající zvuk s libovolným kondenzátorovým mikrofonem. Gain trim zahrnuje široký mikrofonní rozsah -60dB ~ -16dB (-34dB ~ +10dB pro linkové vstupy), takže budete mít možnost dosáhnout optimální úrovně odpovídající téměř jakémukoliv zvukovému zdroji. Všechny mikrofonní předzesilovače nabízejí také přepínače phantomového napájení, takže můžete využít přirozené, prodloužené reakce vysoce kvalitních kondenzátorových mikrofonů.

3-pásmový Channel EQ a High-pass filtry
Vytvořit skutečně použitelný, hudebně znějící kanálový ekvalizér, není tak snadný úkol. Ale Yamaha má desítky let zkušeností z tvorby profesionálních konzolí, ze kterých může čerpat. Z toho můžete těžit v sérii MG mixů: všechny mono kanály obsahují 3-pásmové ekvalizéry s ovladači LOW (basy), MID (středy) a HIGH (výšky). V závislosti na konkrétním modelu, některé mají na všechny stereo kanály 2-pásmový ekvalizér pro plynulé srovnání stereo zdrojů. I když to nesouvisí přímo s obvody ekvalizéru, všechny vstupy jsou vybaveny také 80 Hz Low-Pass filtry, které lze použít pro potlačení hlubokého ruchu, který je mimo rozsah ekvalizérů.

Aux/efekty sendy
Všechny modely, kromě MG82CX mají od jednoho po tři AUX sendy pro běžnou práci se systémy procesování a monitoringu. K dispozici jsou také ovladače Master Sendu, stejně jako ovladače pro sběrnice AUX a STEREO. CX modely mají ovladače EFFECT Send pro všechny kanály, které nastavují úroveň signálu posílaného do příslušných kanálů interního multi-efektového systému mixu. Stejný signál může být nasměrován do externího efektového procesoru přes jack konektory EFFECT SEND.

Šest sběrnic (stereo a skupiny)
Nejmenší modely série - MG82CX a MG102C - mají jednu stereo sběrnici (tj. dvě mono sběrnice). Všechny ostatní modely rozšiřují možnosti jednou nebo dvěma sběrnicemi stereo skupin a výstupů, které mohou být použity běžným způsobem pro práci se skupinami. Přepínače pro nastavení pro sběrnice stereo a skupin, jsou umístěné vedle každého faderu kanálu.

Jemné 60-milimetrové fadery a podsvícené přepínače Channel ON.
Zatímco MG82CX a MG102C obsahují otočné ovladače hlasitostí, ovladače úrovní hlasitostí kanálů a hlavní výstupní úrovně všech ostatních modelů jsou realizované vysoce spolehlivými 60mm fadery, které umožňují hladký provoz bez hluku. Pokud máte více než jen pár kanálů, může být přímá vizuální indikace relativních úrovní nastavení, velkou výhodou. Modely s lineárními fadery obsahují také podsvícené přepínače zapnutých kanálů, které lze použít pro individuální přidání nebo odebrání kanálů z mixu bez nutnosti změn pozice faderů jednotlivých kanálů.

Jasné měřáky pro vizuální monitoring úrovně
Přesná vizuální kontrola úrovně signálu může pomoci k maximalizaci poměru signálu proti šumu bez zkreslení. Ostré a snadno čitelné více-segmentové LED měřáky signálu mixů MG, umožňují snadný systém kontroly úrovně pro optimální výstupní výkon.

Jednoduché ovládání
Všechny přepínače, ovladače a displeje byly navrženy rozmístěny tak, aby k ním byl snadný přístup a jednoduše se s nimi manipulovalo. Spolehlivá práce s pozitivní haptickou a vizuální odezvou.

Podrobnější informace o výrobku


Doplňkové parametry

Kategorie: Mixážní pulty analogové (klasické)
Záruka: 24
AUX: 4
Celkový počet vstupů: do 24
Efektová jednotka: Ne
Mikrofonní vstupy: do 16

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení