Pedálová ladička TC Electronic Polytune 3

Kód: 1422201
2 290 Kč 1 893 Kč bez DPH
SKLADEM

Polyfonní pedálová ladička

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jednoznačně PolyTune

 

Původní PolyTune otřásla světem a navždy změnila způsob, jakým se dnes díváme na ladění. Byla to prostě symfonie úžasného polyfonního ladění. Je vůbec možné, aby ladění mohlo být provedeno ještě mnohem rychleji, jednodušeji a intuitivněji? Ano, jasný Retina displej s automatickým stmíváním zajišťuje maximální viditelnost, dva módy zobrazení. A možnost podladění...

Jako hudebníci nikdy nevíte, jak vytvořit hit č.1, ale pravděpodobně půjde o kombinaci několika faktorů. Ale v TC Electronic vědí, jsou neustále na cestě kupředu, a proto původní ladičku vylepšili o dokonalost, a přidali kytaristům „drahokamy”, které činí z PolyTune 2 přední pedálovou ladičku.

 •  PolyTune® technologie - ladí všechny struny současně
 •  Jasný Retina displej
 •  Ultra-precizní a rychlá chromatická ladička

 

Polyfonní dokonalost


S PolyTune stačí jednoduše brnkat na všechny struny kytary nebo basy najednou, a ona vám dokáže okamžitě říct, které struny potřebují naladit! Je to opravdu tak jednoduché, jako brnkání melodie! Tímto způsobem nemusíte ztrácet čas laděním, ale můžete jej věnovat tomu, co máte nejraději - hraní.

 

A oni si mysleli, že měl Einstein pravdu!


To jste ještě neviděli! Displej na PolyTune 2 je jeden z nejjasnějších a nejčitelnějších, jaký vaše oči spatřili. Některé ladičky bývají opravdu dobré pro denní koncerty, další vynikají v tmavých klubech. Ale na displeji PolyTune 2 vidíte okamžitě, přehledně a jasně všude, bez ohledu na to, jaká je světelná situace. A senzor okolního světla zajišťuje tu správnou úroveň jasu. Pokaždé. Je to opravdu úžasné, už si nemusíte stěžovat, že na displeji nic nevidíte, tato pedálová ladička vás vynese až na oběžnou dráhu!

 

Precizní stroboskop


Pokud jde o přesnost, původní ladička PolyTune byla nejlepší ve své třídě. Skvělé, ale proč se v tomto bodě zastavit? I kytarová komunita chtěla víc: Přidejte stroboskopickou ladičku – a padlo rozhodnutí – tak ať existuje! Pro jemné a mimořádně přesné ladění ve studiu nebo na jevišti. Tato stroboskopická ladička je bleskově rychlá a opravdu velmi přesná. Výraz přesnost je nepřesný? No, raději řekněme – precizní.

 

Ze zákulisí – veškerý přístup


Ladička PolyTune 2 nabízí lepší výkonnost a maximální přesnost. Podívejte se na seznam funkcí, který v sobě spojuje revoluční inovace s vynikajícím displejem.

 • PolyTune: Brnkněte - nalaďte: PolyTune® je světově první polyfonní ladička, která nabízí v oblasti ladění zlom. Umožní vám okamžitě změřit naladění všech strun současně a naladit je „za běhu“, všechny struny najednou. Co dodat!
 • Chromatický mistr: Kromě funkce polyfonní ladičky obsahuje PolyTune i chromatickou ladičku, kterou můžete srovnat s tou nejlepší současnou technologií ladění, s úžasnou přesností 0,5 centu.
 • Rozjasněte svůj den: Tato funkce způsobí, že se budete usmívat: Díky novému displeji uvidíte obraz na PolyTune 2 dost jasně i z vesmíru. Senzor okolního světla zajišťuje ten správný jas a příjemnou viditelnost, bez ohledu na to, v jaké světelné situaci právě jste.
 • Špičkový stroboskop: Stroboskopické ladění v PolyTune 2 je extra přesné a velmi rychlé: Nabízí jemné vyladění nástroje s chirurgickou přesností a oslepující rychlostí. Zní to dobře, ne? Mluvíme o přesnosti ladění +/- 0.1 centu, a pokud opravdu nevíte, co to znamená - věřte nám, že jsou to atomové hodiny, které mají takovou přesnost.
 • Jako magnetická střelka kompasu: Funkce Tune magnet připomíná analogovou ručičku kmitající do stran a zpomaluje se, jakmile se dostanete blízko k požadované hodnotě. Poskytuje rychlý a jednoduchý způsob ladění – kdykoliv a kdekoliv.
 • MonoPoly: MonoPoly okamžitě rozpozná, zda přehráváte jednu nebo více strun a nastaví vhodný režim – poly- nebo mono ladění.
 • True Bypass: Toto umožňuje pečlivé tvarování tónů a tiché ladění - v momentě zapnutí přeruší signál do výstupu.
 • Absolutní paměť: PolyTune 2 ukládá vaše preference. Nastavení si pamatuje i po odpojení od napájení a při zapojení kabelu zobrazí aktuální nastavení.

Doplňkové parametry

Kategorie: Ladička na kytaru
Záruka: 24
Display: LCD
Mód ladění: Polyfonní
Typ: Pedálová

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
×

Splátková kalkulačka ESSOX