Jak nás kontaktovat?


Nákupní košík

0 položek

za 0


Úvodní Kytary Komba, zesilovače, reproboxy Kytarové zesilovače Boss WAZA Amp Head - Kytarový zesilovač


Boss WAZA Amp Head - Kytarový zesilovač

Doprava zdarma Novinka
WAZZA Craft,150W,4 kanály,selektor knob,power control,EFX Loop,speaker out, MIDI
Obj. číslo: 416251B99C     416251B99C
Výrobce: Boss
Kategorie: Kytarové zesilovače
Nákup na splátky: Nákup na splátky Essox
Dostupnost: do 2 týdnů
Cena dnes:
včetně DPH
78 890 Kč

BOSS Waza Amp Head je odolný 150 W zesilovač, zrozený stejným inovativním duchem, jaký vedl tvůrce ideálního rockového zvuku na počátku rockové éry. Waza Amp Head a příslušné kabinety vycházejí z dlouhé historie vývoje rockových zesilovačů a nabízí originální zvuk zcela prvních rockových stack zesilovačů. Krom toho, v souladu s vývojem ideálního rockového zvuku, vývojáři BOSS také odhalili svou vlastní interpretaci, kterou nazývají “Waza Brown Sound”. Přestože se Waza Amp Head zrodil v duchu historické inovace, nabízí výrazovost v rozsahu od vintage po Waza Brown s moderní rozšiřitelností a spolehlivostí. BOSS staví vyšší laťku na trhu zesilovačů svou realizací ideálního rockového zvuku.

Vlastnosti a specifikace:

 • Série: WAZZA
 • Použití: Elektrická kytara
 • Typ: Polovodičový zesilovač
 • Výkon: 150W
 • Kanály: 4 - Clean, Crunch, Lead 1, Lead 2 s příslušnými charakteristikami zesilovače
 • Selektor knob zesilovače volí variace charakteristiky zvuku: legendární rockový zvuk v poloze Internal, zvuk “Waza Brown Sound” v poloze Amplifier A, jako předinstalovaný Tone Capsule a jedna prázdná pozice je pro budoucí rozšíření.
 • Power Control: Čtyřstupňové napájení (1 W, 50 W, 100 W, Max) umožňuje hrát s měkkým lampovým zkreslením na libovolné hlasitosti
 • Ovládání: Volume Normal, Volume Bright, Output, Bass, Middle, Treble, Presence
 • Moderní rozšíření pro různé situace s EFX smyčkami, linkovým výstupem a funkcí Air Feel, nožním ovládáním a další
 • Rozměry : 529 x 302 x 225 mm
 • Hmotnost: 15 kg

Historický odkaz dědictví zušlechťuje ideální rockový zvuk

Waza, zosobňující expertízu a vášeň vývojářů BOSS. Je kombinací zděděného ducha historických řemeslnických mistrů. Společně tak vytvářejí ideální rockový zvuk. Úplně první stack zesilovač je stále dostatečným měřítkem pro rockové zesilovače. Už od dávných dob se mistři vývojáři snažili vyladěním zesilovače najít ten pravý rockový zvuk. Hardrockový zvuk let ’70. a ’80. nazývaný “Brown Sound”, se zrodil právě z této snahy. Díky dynamické odezvě na nuance při vybrnkávání a faktory jako bručivé spodky, hutné středy, kousavý presence ve výškách, vzdušnost a dotyková citlivost, jsou právě u zvuku Brown Sound skvěle vyvážené. Waza Amp má dva typy charakteristik zesilovače: jedna přináší klasický zvuk zcela prvního stack zesilovače a druhá ideální zvuk Brown Sound, úzkostlivě vyladěný s vlastní interpretací BOSS. Každý typ zesilovače má čtyři kanály – Clean, Crunch, Lead 1 a Lead 2 – kvůli adaptaci tradic a inovace na rozličnost moderní rockové scény.

Spolehlivá trvanlivost pro svobodnou kreativitu

Přestože má Waza Amp dostatečný výkon pro hraní na libovolném podiu, je na rozdíl od konkurenčních lampových zesilovačů schopných obsloužit živé hraní zcela bezúdržbový. Waza architektura eliminuje stěžejní nedostatky, jako poškození vibrací, výměnu lamp a jiné starosti s nemalými náklady. Náš Waza Amp je v podstatě bezúdržbový s kvalitním designem od Waza Craftsmanship, na kterém stojí spolehlivost a trvanlivost BOSS, historicky ověřená při profesionálním využití po dobu několika desetiletí. Důvěřujte ověřené robustnosti a spolehlivosti zesilovače Waza Amp. Eliminuje nervozitu umělců na profesionálních koncertech, kteří se potřebují soustředit na svou kreativní inspiraci pro živé představení. 

Vintage dědictví se prolíná s moderním rozšířením

Žádný hráč s lampovým zesilovačem se neubrání vytočení hlasitosti, aby získal skutečný dojem o tom, jak se zesilovač chová ve špičkách. Díky ovládání výkonu zesilovače BOSS Waza získáte bohatší textury přebuzení s dynamičtějším vnímáním na libovolné hlasitosti. Zesilovač Waza je vybaven dalšími funkcemi, jež doplňují jeho historické inovativní role modernistickým rozšířením. Dvě EFX smyčky s volitelným směrováním (paralelním či sériovým) umožňují pokročilou zvukovou kreativitu v kombinaci se stompboxy. Dostupný Line Out výstup umožňuje přímé zapojení do externích mixů či nahrávacích zařízení. Tak získáte stejný zvuk silného kytarového zesilovače, jako kdybyste hráli přímo přes reproduktor. Přepínač Line Out Air Feel mění zvukový charakter nastavení mikrofonu. Speciální přepínač Cabinet Resonance u Waza Amp magicky mění slyšitelné zabarvení zvuku kabinetu. Navíc je zde foot kontroler, pro změnu kanálu a za/vypínání efektů, ale také USB Rec Out jack pro nahrávání přímo do počítače.

Související produkty

Boss WAZA Cabinet 412 - Kytarový reprobox

Boss WAZA Cabinet 412 - Kytarový reprobox
Doprava zdarma Novinka

48 890 Kč

včetně DPH

Dostupnost:

Waza craft, 320W, 4x12" custom reproduktory

Boss WAZA Cabinet 212 - Kytarový reprobox

Boss WAZA Cabinet 212 - Kytarový reprobox
Doprava zdarma Novinka

35 290 Kč

včetně DPH

Dostupnost:

Waza craft, 160W, 2x12" custom reproduktory

[Přeskočit navigaci]

Hudební škola Yamaha

Naše hudební škola YAMAHA nabízí programy dětem již od 4 měsíců, ale vítani jsou hudební nadšenci jakéhokoli věku!

Kamenná prodejna

Adresa:
Divadelní 1, Plzeň, 301 00

Otevírací doba:
Po-Pá 9:00 - 18:00
So 9:00 - 12:00

Vánoční otevírací doba 2017

 

Telefon:  377 223 504
Mobil:  777 610 374
Skype: Skype Me™!
E-mail: obchod@houdek.cz

       


Novinky emailem

Na zadaný e-mail Vám budeme zasílat informace o našich nových službách, akčních nabídkách a nových informací. Zasílání můžete kdykoliv zastavit.