Jak nás kontaktovat?


Nákupní košík

0 položek

za 0

YAMAHA Montage8- Syntezátor

Doprava zdarma
88 kláves Balanced Hammer s aftertouch,2 zvukové generátory,7" dotykový displej,5.67 GB vzorků,18 filtrů,16-stopý sekvencer,USB audio rozhraní
Obj. číslo: 1102278     
Výrobce: Yamaha
Kategorie: Elektronické klávesy, keyboardy
Nákup na splátky: Nákup na splátky Essox
Dostupnost: do 10 dnů
Cena dnes:
včetně DPH
110 290 Kč
 Záruka 3 roky

Vítejte v nové éře syntezátorů od společnosti, která světu přinesla průlomové syntezátory DX a velice populární MOTIF.
Postaveno na odkazu dvou legendárních klávesových nástrojů je Yamaha MONTAGE dalším milníkem mezi syntezátory s propracovaným dynamickým ovládáním, masivními možnostmi tvorby zvuku a efektivním pracovním prostředím, to vše skombinované v klávesové verzi pro inspiraci vaší kreativity.
Pokud jste milovali DX a MOTIF, tak se připravte na to, že budete milovat MONTAGE.

Jádro Motion Control Synthesis Engine

Motion Control Synthesis Engine sjednocuje a ovládá dvě kultovní zvuková jádra: AWM2 (s vysoce kvalitními průběhy waveform a subtraktivní syntézou) a FM-X (moderní podobu čisté frekvenčně modulační (FM) syntézy). Tato dvě jádra lze v nástrojích řady MONTAGE libovolně zónovat a vrstvit do osmi partů v jednom nastavení Performance.
Ovládejte MONTAGE v režimu Performance pomocí Motion Control: vysoce programovatelné ovládací matice pro vytváření hlubokých, dynamických a úžasně expresivních zvuků. Díky Motion Control můžete vytvářet nové zvuky, které by na předchozích hardwarových syntezátorech nebyly možné.

1. Propracované dynamické ovládání

Hudba je expresivní. MONTAGE přidává novou úroveň expresivity se svým zvukovým jádrem Motion Control Synthesis Engine. Toto jádro má k dispozici celou řadu metod pro interaktivní směřování vaší kreativity při hledání vašeho vlastního unikátního zvuku.

- Ovladač Super Knob

Vytvářejte dynamické změny zvuku, od zcela radikálních až po úplně jemné, díky ovladači Super Knob. Super Knob dokáže řídit několik parametrů najednou, takže výsledkem může být úplně cokoliv si dokážete představit.
Například: změňte vaši pozici posluchače od pozice přímo za nástrojem na pozici v zadní řadě koncertního sálu. Nebo zcela radikálně změňte charakter nastavení Performance od jemného atmosférického až na výrazně rytmické.
Ovladač Super Knob lze přiřadit také ke druhému pedálovému ovladači FC7, abyste mohli snadno manipulovat se zvukem, když hrajete oběma rukama.

- Motion SEQ

Motion Sequences jsou v tempu synchronizované, kompletně programovatelné řídící sekvence, které lze přiřadit k prakticky jakémukoliv syntezátorovému parametru a objevit tak zcela nový kreativní způsob programování zvuku.
Pro Motion Sequences jsou na ovládacím panelu také vyhrazeny speciální ovladače, díky čemuž je změna parametrů a manipulace s nimi v reálném čase velice snadná a výsledkem je neuvěřitelná interaktivita a expresivita.

- Funkce Envelope Follower

Funkce Envelope Follower převádí audio do řízeného zdroje pro ovládání téměř jakéhokoliv syntezátorového parametru. Například bicí smyčka může řídit parametry efektu pro cool rytmy nebo nahrávka hlasu může ovládat různé parametry pro hlasový vokodér apod. Jako řídící audio signál lze použít i naživo v reálném čase přiváděný signál na A/D vstup.

2. Masivní možnosti tvorby zvuku

MONTAGE nabízí dvě legendární zvuková jádra, která byla zmodernizovaná pro úžasné přehrávání a komplexní tvorbu zvuku.

- AWM2

Jde o vlastní technologii Yamaha pro kompresi a přehrávání zvuku. AWM2 umožňuje velice vysokou kompresi bez ztráty zvukové kvality pro bezkonkurenčně realistickou reprodukci zvuku.

・128-hlasů stereo polyfonie
Zažijte bohatý stereo zvuk bez obav z překročení dostupné polyfonie.

・Waveform kapacita
MONTAGE je vybaven téměř 10x větší waveform kapacitou než MOTIF XF, díky čemuž může nabídnout více samplů na jednotlivé nástroje pro neuvěřitelně realistický zvuk plný jemných nuancí.

・Vestavěná Flash paměť
MONTAGE obsahuje 1.75 GB uživatelské flash paměti s rychlým přístupem pro čtení/zápis pro vaše vlastní samply nebo knihovnu syntetických zvuků z webových stránek yamahasynth.com.

- FM-X

Úžasně propracované čistě syntezátorové jádro, které dokáže produkovat klasické zvuky 80. let nebo špičkový EDM zvuk s neuvěřitelným dynamickým rozsahem, silou a věrností. MONTAGE nabízí 8-operátorovou architekturu FM syntézy a 128-hlasou polyfonii pro masivní řadu možností tvorby zvuku.

- Obsah

Každý nástroj potřebuje mít skvělý obsah, aby dokázal inspirovat vaši kreativitu. MONTAGE nabízí širokou škálu úžasných zvuků, jako například zcela nové prémiové koncertní křídlo Yamaha CFX, detailně zpracované nové smyčcové a dechové nástroje a navíc také obsah z rodiny zvuků DX a TX, to vše zmodernizované pro plné využití výhod zvukového jádra Motion Control Synthesis Engine.

・Kompatibilita
MONTAGE je přímo kompatibilní se zvuky z řady Motif XF. Yamaha vyvíjí FM konvertor, aby zajistila také kompatibilitu se zvuky DX7.

・Bösendorfer Piano
Jako součást zvukové výbavy nástrojů řady MONTAGE Yamaha hrdě představuje úžasný zvuk prémiového koncertního křídla Bösendorfer Imperial.

- Efekty

Od reverbů s vysokým rozlišením až po neuvěřitelně detailní Virtual Circuit Modeling (VCM) efekty přichází řada MONTAGE vybavena výkonnými DSP inovacemi zaměřenými na to nejdůležitější – a to je zvuková kvalita. Použijte efekty jako například Beat Repeat, Vinyl Break nebo Bit Crusher a získejte moderní EDM zvuk. Pro moderní zvuk můžete přidat také kompresor. Nebo můžete jít směrem retro zvuku s vintage efekty jako jsou například Analog Delay, VCM Phaser nebo různé simulace zesilovačů. Klavíristi jistě ocení speciální efekty zaměřené na klavír, jako je Damper Resonance pro vysoce realistický zážitek ze hry na piano a HD reverby, které dodají jakémukoliv vašemu vystoupení prostor.

- Čistě analogový obvod

MONTAGE nabízí profesionální symetrické výstupy s funkcí “Pure Analog Circuit” (PAC) – čistě analogový obvod. PAC zlepšuje kvalitu signálu po převodu z digitálního na analogový pro čistou harmonickou reprodukci a lepší frekvenční odezvu. Výsledkem je výstup, který dokáže reprodukovat interní obsah MONTAGE expresivněji s mnohem větší silou a jasností.

3. Efektivnější pracovní prostředí

Jak chcete integrovat váš nástroj do vašeho systému? Jak si chcete organizovat vestavěný obsah v nástroji? Jak chcete ovládat nástroj během hraní? MONTAGE vám odpoví na tyto otázky se svým efektivnějším pracovním prostředím.

- USB Audio/MIDI konektivita

Připojte MONTAGE k vašemu počítači pomocí jednoho USB kabelu a zaznamenejte každou nuanci vaší kreativity do vašeho DAW softwaru. Výkonný USB ovladač v nástroji MONTAGE dokáže jako digitální audio signál posílat 16 kanálů a přijímat 3 kanály ve stereu s rozlišením 24 bit/44,1 kHz. A to z/do vašeho počítače nebo iOS zařízení (MONTAGE je plně kompatibilní, není potřeba žádný speciální ovladač!). Nepotřebujete tedy ani žádné další hardwarové zařízení pro propojení a nahrávání!
USB propojení samozřejmě nabízí také kompletní MIDI podporu na 16 kanálech.

* MONTAGE podporuje vzorkovací frekvenci až 192 kHz.

- SSS (Seamless Sound Switching)

Seamless Sound Switching (SSS), tedy plynulé přepínání zvuků, vám umožní měnit nastavení performance plynule bez nežádoucích useknutých efektů nebo obálek zvuku. Toto je skvělé při živých vystoupeních, kdy skončíte jednu skladbu a začínáte hrát hned další bez přestávky.

* Tato funkce je dostupná pouze u nastavení performance, které mají maximálně 8 partů.

- A/D vstup

Díky A/D vstupu můžete externí audio signál nechat projít přes interní efektovou jednotku DSP v nástroji. Vezměte mikrofon, kytaru nebo jiný linkový zdroj signálu, připojte ho a nechte signál zpracovat interními efekty.
Tento zdroj signálu můžete využít dokonce k funkcím Envelope Follower nebo Sidechain pro skutečně unikátní zvuk.

- Fyzické ovládání

Dotykový displej

Osm otočných ovladačů a faderů s LED indikací

MONTAGE nabízí komplexní sadu fyzických ovladačů pro intuitivní tvorbu hudby a zvuku.

・Dotykový displej
Volte a měňte parametry přímo pomocí nového barevného dotykového displeje.

・Osm otočných ovladačů a faderů s LED indikací
Poziční LED vedle faderů ukazují přímo jejich pozici a usnadňují tak ovládání a nastavování mixu.

・Klaviatura
MONTAGE je dostupný ve třech různých konfiguracích:
- MONTAGE6 a 7 nabízí prémiovou polovyváženou syntezátorovou klaviaturu FSX s tlakovou citlivostí (aftertouch) a rozsahem 61, respektive 76 kláves.
- MONTAGE8 nabízí plný klavírní rozsah 88 kláves, s plně vyváženou klaviaturou Balanced Hammer (BH) s tlakovou citlivostí (aftertouch). Ta zajišťuje přirozený odpor pro každou klávesu na klaviatuře a je ideální pro hraní různými zvuky, od akustického piana, přes elektrické piano, syntetické zvuky až po varhany a mnoho dalších!

- Funkce LIVE SET

Funkce Live Set vám umožní organizovat vaše nastavení Performance tak, jak je chcete mít – bez nutnosti je kopírovat, měnit pořadí nebo přejmenovávat. Pokud je zvoleno konkrétní nastavení Performance, tak si jej můžete snadno registrovat do režimu Live Set. Je to skvělá funkce pro živou hru na pódiu, nebo pokud si chcete jen jednoduše vytvořit vaše vlastní organizační schéma pro různá nastavení Performance.

- Funkce Direct Control Assignment

Funkce Direct Control Assignment přiřadí ovladače dotykem na tlačítko. Jednoduše si zvolíte parametr, stisknete tlačítko Direct Control Assignment a pohnete s ovladačem, kterým chcete daný parametr nastavovat. Je to tak snadné!

- Cubase AI součástí balení

MONTAGE přichází v balení s programem Cubase AI, což je profesionální hudební produkční aplikace od firmy Steinberg, která nabízí integrované nahrávání a editaci.

Klávesy, keyboardy, syntezátory - další produkty

CASIO SA77

Dětské klávesy CASIO SA77

1 890 Kč

včetně DPH

Dostupnost: 3 až 6 dnů

Dětské klávesy Casio SA-77

CASIO CTK 1200

Keyboard CASIO CTK 1200

2 690 Kč

včetně DPH

Dostupnost: 3 až 6 dnů

Klávesy Casio CTK 1200

CASIO CTK 1500

Keyboard CASIO CTK 1500
 Novinka

2 790 Kč

včetně DPH

Dostupnost: 3 až 6 dnů

61 nedynamických kláves,120 zvuků,70 rytmů,

CASIO CTK 3500

Keyboard CASIO CTK 3500
Doprava zdarma  Novinka

4 990 Kč

včetně DPH

Dostupnost: 3 až 6 dnů

61 dynamických kláves,401 zvuků,150 rytmů,výukový systém,USB

CASIO CTK 2500

Keyboard CASIO CTK 2500
Doprava zdarma  Novinka

4 750 Kč

včetně DPH

Dostupnost: 3 až 6 dnů

61 nedynamických kláves,400 zvuků,150 rytmů,výukový systém,

Kurzweil KP 110

Kurzweil KP 110 - Keyboard
Doprava zdarma  Skladem  Novinka

7 900 Kč

včetně DPH

Dostupnost: ihned k odeslání

Klávesy s dynamikou, 653 zvuků, 240 doprovodů, sekvencer 6 stop, vstup na mikrofon

[Přeskočit navigaci]

Hudební škola Yamaha

Naše hudební škola YAMAHA nabízí programy dětem již od 4 měsíců, ale vítani jsou hudební nadšenci jakéhokoli věku!

Kamenná prodejna

Adresa:
Divadelní 1, Plzeň, 301 00

Otevírací doba:
Po-Pá 9:00 - 18:00
So 9:00 - 12:00

Vánoční otevírací doba 2017

 

Telefon:  377 223 504
Mobil:  777 610 374
Skype: Skype Me™!
E-mail: obchod@houdek.cz

       


Novinky emailem

Na zadaný e-mail Vám budeme zasílat informace o našich nových službách, akčních nabídkách a nových informací. Zasílání můžete kdykoliv zastavit.