Jak nás kontaktovat?


Nákupní košík

0 položek

za 0


Úvodní Klávesy, akordeony Digitální piana, Stage piana YAMAHA DGX 660 B - Digitální piano


YAMAHA DGX 660 B - Digitální piano

Doprava zdarma
88 kláves,GHS kladívková mechanika,547 zvuků,195 doprovodů,piáno room,vstup pro mikrofon,USB
Obj. číslo: 1100093     DGX 660 B
Výrobce: Yamaha
Kategorie: Digitální piana, Stage piana
Nákup na splátky: Nákup na splátky Essox
Dostupnost: do 10 dnů
Cena dnes:
včetně DPH
18 870 Kč
 Záruka 3 roky

Nová Yamaha DGX-660 je nejnovějším digitálním pianem s doprovody vybaveným množstvím interaktivních funkcí, která umí zpříjemnit učení, hraní i sdílení hudby. Nová funkce Piano Room u tohoto přenosného digitálního piana umožňuje zvolit mnoho zvuků pian a akustických nastavení, a vytvořit si tak vlastní klavírní prostředí.
Yamaha keyboardy jsou známé svojí všestranností. Nyní můžete připojit mikrofon, takže můžete zároveň s hrou i zpívat, a uslyšíte svůj hlas doplněný o digitální efekty přes reproduktory nástroje. Navíc můžete také své vystoupení uložit na USB zařízení a sdílet jej se svými přáteli a rodinou!

Technické specifikace:

 • 88 GHS vyvážených kláves s dynamikou úhozu a simulací kladívkového úhozu
 • Tónový generátor klavírních zvuků: Pure CF Sound Engine
 • 151 zvukových resjtříků + 15 Drum/SFX Kits + 381 XGlite (1 Natural! Voice, 10 Live! Voices, 11 Sweet! Voices, 7 Cool!)
 • 195 doprovodů s dvěmi variacemi
 • Prstoklad: Multi Finger, Full Keyboard, AI Fingered
 • Ovládání doprovodů: INTRO, MAIN x 2, FILL-IN, ENDING
 • 320 záznamů v Music Database
 • 192-hlasá polyfonie
 • Funkce damper resonance - resonance pedálu
 • Funkce Intelligent Acoustic Control (IAC)
 • Dual/Split
 • Performance assistant
 • Grafický display 320 x 240 se zobrazováním notace a textů
 • 6 stopý sekvencer na 5 skladeb (5 melodických + 1 akordická)
 • Formát nahrávání: SMF (Formát 0, Formát 1), XF
 • Nahrávání audio: max. 80 minut / skladba, formát WAV (44.1kHz, 16bit, stereo)
 • Výukový systém YES 5Dual a Split funkce
 • Ukládání: 4 tlačítka (x 8 bank, celkem 32 zvuků)
 • Pitch Bend kolečko
 • Přednastavený hlavní EQ ( 5 typů)
 • Efekty: 41x Reverb, 44x Chorus, 26x Harmony + DSP 237 typů
 • 2x 6W (12cm x 2 + 5cm x 2)
 • AUX IN vstup pro připojení Mp3/CD/Phone
 • Mikrofonní vstup (Jack 6.3mm, mono)
 • USB To Host, USB To Device
 • Sluchátkový výstup
 • Rozměry nástroje: (ŠxVxH): 1.397 x 146 x 445 mm
 • Váha nástroje: 21 kg
 • Rozměry se stojanem: 1.399 x 761 x 445 mm
 • Váha: 29.5kg se stojanem
 • Dodává se včetně dřevěného stojanu, notového stojánku, adaptéru a sustain pedálu
 • Volitelné příslušenství : pedálová jednotka LP-7A se třemi pedály

  Pouze vy a vaše hudba

  Moderní digitální piano DGX-660 nabízí nadějným pianistům zábavný způsob, jak vylepšit své zkušenosti s výukou hudby. Hráči všech úrovní dovedností mohou vyzkoušet, jaké to je hrát spolu s kapelou a znít jako profesionál. Vestavěný USB Audio rekordér zachytí vaše hudební nápady, kdykoliv budete připraveni se o své úspěchy podělit.

  Vyberte klavír a vyberte, kde na něj budete hrát!

  Vítejte ve vašem osobním "Piano Room"! DGX-660 nabízí speciální virtuální prostor, kde můžete vybírat z mnoha různých klavírů a akustických nastavení, a vytvořit tak vaše osobní prostředí pro cvičení nebo vystupování. Jednoduše vyberte požadovaný klavír, pak vyberte akustické prostředí od obyčejné místnosti přes klubové pódium až po koncertní sál. Dokonce můžete upravit i pozici křídla klavíru!

  Při hře si zpívejte!

  Při hře si zpívejte!

  Jednoduše připojte mikrofon k DGX-660 a budete moci současně s vaší hrou i zpívat nebo používat nahrané soubory karaoke skladeb z Yamaha Musicsoft. Poslechněte si, jak zní váš zpěv ze zabudovaných reproduktorů, když je vše perfektně smícháno dohromady. Zobrazte text skladby na displeji. K dispozici jsou tři přednastavení pro různé situace. Můžete si dokonce vytvořit a uložit vaše vlastní nastavení mikrofonu, včetně použití profesionálních efektů reverb a chorus.

  Bezdrátově připojte vaše iOS zařízení

  Bezdrátově připojte vaše iOS zařízení

  Volitelné bezdrátové adaptéry firmy Yamaha streamují audio a MIDI do a z kompatibilních hudebních aplikací ve vašem iOS zařízení. Aplikace Chord Tracker plně využívá výhody této technologie, a umožňuje vám bezdrátově přehrávat skladby z knihovny vašeho iOS pomocí ozvučovacího systému DGX-660. Chord Tracker analyzuje audio skladby uložené ve vašem iOS zařízení a pak pro vás zobrazuje symboly akordů. Dokonce umí i vytvořit soubor XF skladby, který přehraje kompletní skladbu za pomoci automatických doprovodů DGX-660.

  Světový zvuk koncertního křídla - Pure CF Sampling

  Zvukové jádro Pure CF je výsledkem mnoha leté historie výroby klavírů kombinované s nejmodernější technologií nahrávání vzorků a odbornosti v této oblasti. Yamaha je vedoucí firmou v technologii digitálních pian, a vy to můžete slyšet v rejstřících, které využívají Pure CF klavírní vzorky. Zvuk světoznámého 9' koncertního křídla Yamaha CFIIIS je věrně reprodukován, a umožňuje neuvěřitelné vyjádření dynamiky a expresivnosti, a potvrzuje tak, že DGX-660 je hodna jména Yamaha.

  GHS klaviatura s autentickým klavírním úhozem, 88 vyváženými klávesami

  GHS klaviatura s 88 vyváženými klávesami

  Yamaha Graded Hammer Standard (GHS) klaviatura nabízí vyvážené klávesy, které jsou na dotyk těžší v basech a lehčí ve výškách, tak jako kladívka uvnitř akustického nástroje. To je skvělé pro nadějné začínající pianisty, kteří si cvičením na GHS klaviatuře vylepšují správnou techniku prstokladu a síly úhozu, aby byla připravena pro hru na akustickém nástroji.

  Damper Resonance

  Damper Resonance

  Damper Resonance digitálně reprodukuje souladné vibrace mezi strunami na akustickém klavíru. Stejně jako u akustického klavíru, pokud je při hře použit damper pedál, ostatní struny přidávají právě zahraným tónům jisté zabarvení, dokud není pedál uvolněn.

  Snadno čitelný display se zobrazováním notace a textů

  Snadno čitelný display se zobrazováním notace a textů

  LCD displej s čistými krystaly lze přepnout na zobrazení notového zápisu nebo textu skladby. Zobrazí tak notový zápis jakékoliv MIDI skladby, kterou DGX-660 přehrává. Použijte jej pro vaše oblíbené přednahrané skladby, nebo i pro skladby stažené z Yamaha MusicSoft na USB zařízení. Dokonce můžete zobrazit i notový zápis skladeb, které jste na DGX-660 vytvořili sami!

  Live!, Cool! a Sweet! rejstříky

  Live!, Cool! a Sweet! rejstříky

  Autentické kytary, svěží smyčce a důrazné žestě… vysoce oceňované rejstříky Live!, Cool! a Sweet! Nabízejí unikátní směsici velkých, stereo a více vrstvých vzorků, které zachycují podstatu každého nástroje, až po jejich skutečné resonance, výraz a vibrato.

  USB Audio nahrávání/přehrávání

  USB Audio nahrávání/přehrávání

  Nahrávejte vaše vystoupení nebo MIDI skladby v nekomprimované CD audio kvalitě (WAV) na USB flash zařízení za pomocí funkce Audio Recorder. Odsud pak můžete zkopírovat skladby na váš počítač a vytvořit CD, sdílet je po internetu nebo přenést do vašeho přenosného hudebního přehrávače. Můžete také přehrávat nekomprimované WAV soubory uložené na USB flash zařízení.

  Jednoduše hrané akordy. Zvuk jako profesionál!

  Jednoduše hrané akordy. Zvuk jako profesionál!

  Smart Chord vám umožní znít jako profesionál, i když se teprve učíte, jak hrát. Pouhým jedním prstem vaší levé ruky, funkce Smart Chord vytvoří kompletní akordy od jednouchých popových triol až po komplexní jazzové septakordy a nonakordy. Doprovodné styly vytvářejí zbytek vaší virtuální kapely, takže můžete rovnou hrát.

  Style Recommender – jednoduše vybírejte doprovody!

  Style Recommender – jednoduše vybírejte doprovody!

  Style Recommender vám pomáhá rychle a jednoduše najít doprovody, když víte, jak by měla hudba znít, ale nejste si jistí, který doprovod je pro ni nejvhodnější. Jednoduše zahrajte pár tónů v rytmu skladby, kterou chcete hrát, a funkce Style Recommender nabídne seznam vhodných doprovodů, ze kterého si vyberete.

  Nechť zazní vaše přenosné hudební zařízení!

  Nechť zazní vaše přenosné hudební zařízení!

  Použijte konektor vstupu Aux pro připojení vašeho přenosného hudebního přehrávače nebo dokonce i jiného nástroje a poslechněte si, jak zní při reprodukci přes ozvučení DGX-660. Ozvučovací systém DGX-660 je výkonný, čistě znějící a jemně vyladěný pro přehrávání hudby všech žánrů.

Související produkty

Yamaha LP 7A

Yamaha LP 7A - Pedálová lišta

1 890 Kč

včetně DPH

Dostupnost:

Trojpedálová jednotka pro Yamahu DGX 660 - šedá

[Přeskočit navigaci]

Hudební škola Yamaha

Naše hudební škola YAMAHA nabízí programy dětem již od 4 měsíců, ale vítani jsou hudební nadšenci jakéhokoli věku!

Kamenná prodejna

Adresa:
Divadelní 1, Plzeň, 301 00

Otevírací doba:
Po-Pá 9:00 - 18:00
So 9:00 - 12:00

Vánoční otevírací doba 2017

 

Telefon:  377 223 504
Mobil:  777 610 374
Skype: Skype Me™!
E-mail: obchod@houdek.cz

       


Novinky emailem

Na zadaný e-mail Vám budeme zasílat informace o našich nových službách, akčních nabídkách a nových informací. Zasílání můžete kdykoliv zastavit.