Digitální piano KORG C1 Air-WH

Kód: 1330944
ZDARMAZDARMA
255820 1 krc1wh 4
23 790 Kč 19 661 Kč bez DPH
Na dotaz

Kladívková mechanika RH3, polyfonie 120 hlasů, 30 zvukových rejstříků, efekty, výkon 2x25W, Bluetooth, Line Out, MIDI, v bílé barvě

Detailní informace

Detailní popis produktu

C1 Air - White

bílá barva

Skvělý zvuk a výjimečný design. KORG nastavuje nové standardy pro digitální piana.

C1 je skutečně výjimečné digitální piano. Díky svým bohatým zkušenostem s tvorbou hudebních nástrojů totiž spojil KORG ve svém modelu C1 nevídanou všestrannost a zvukovou kvalitu, které překonají očekávání i u těch nejnáročnějších hráčů. Od prvního stisknutí kláves ohromí C1 své posluchače hloubkou a čistotou tónu, které jsou u takto kompaktního nástroje skutečně neuvěřitelné. Precizně navržená klaviatura usnadní začínajícím hráčům osvojit si vlastní herní techniku, současně ale taky vyhoví nárokům zkušených klavíristů.

KORG C1 je ale hlavně špičkové piano, které plně nahradí akustický klavír, a navíc jej můžete používat skutečně všude. Nepotřebuje přitom pravidelné ladění či jinou údržbu a oceníte třeba taky možnost hrát do sluchátek, abyste nerušili své okolí.

Kreativitu svých uživatelů podporuje C1 řadou dalších užitečných funkcí, mezi kterými můžeme vyjmenovat: třicet super realistických zvuků různých nástrojů, Bluetooth audio streamování anebo možnost nahrávání. Zkrátka a jednoduše tento model, navržený a vyráběný v Japonsku, definuje zcela nové standardy u digitálních pian.

Perfektní klaviatura RH3

C1 je osazen vyváženou klaviaturou se simulací kladívkové mechaniky (RH3), která nabízí srovnatelný herní zážitek jako u koncertního křídla. Stejně tak je proto i zde odstupňovaná tuhost kláves, která od spodních tónů směrem nahoru postupně klesá. Klaviatura je maximálně přesná a nemusíte se proto bát ani extrémně rychlých opakovaných tónů nebo dynamických komplexních pasáží. K dispozici je dále nastavení režimu odezvy kláves (Key touch), kde si můžete vybrat pět různých stupňů citlivosti klaviatury (light, normal, heavy, stable, fixed) přesně podle vašeho herního stylu a dynamiky.

Sofistikovaný a elegantní design

Přestože C1 respektuje tradiční formu klávesových nástrojů, jeho zcela nový design jej už na první pohled odlišuje od jiných, běžných digitálních pian. Moderní vzhled se vyznačuje výraznými liniemi, přitom všem hloubka nástroje činí pouhých 26 cm, proto C1 bez problémů umístíte prakticky kamkoliv. Protože bezpečnost je jednou z našich priorit, má kryt klaviatury měkký dojezd, který zajišťuje jeho plynulé dosednutí. C1 můžete mít v černé, bílé nebo hnědé barvě, tak aby dokonale ladil se svým okolím.

Harmonické splynutí tradice a nových technologií

Zvuk piana se citelně mění podle aktuální herní dynamiky. Aby jsme toho dosáhli, vybrali zkušení hráči dvě klavírní křídla, jejichž zvuk byl za pomoci profesionálních zvukařů do piana naprosto kompletně nasamplován. Díky tomuto komplexnímu procesu se může C1 úplným rozsahem zvuků renomovaných německých a japonských křídel, které byly vybrány tak že s nimi dokonale zahrajete široké spektrum nejrůznějších stylů a žánrů, od klasické hudby až po jazz nebo pop. C1 využijete naplno doma, na pódiích nebo i ve studiu.

Damper rezonance

Jak německé, tak i japonské křídlo nabídnou realistickou „damper rezonanci“, která u akustických nástrojů vzniká souladnou vibrací strun, která nastane po sešlápnutí damper pedálu.

Simulace dozvuku puštěné klávesy

Piano umí simulovat typický dozvuk, který se u akustických nástrojů ozve při puštění klávesy. Díky této funkci a s pomocí damper rezonance tak nabízí zcela výjimečnou herní realističnost!

K dispozici 30 kvalitních nástrojů a efekty studiové kvality

Vybrané německé koncertní křídlo je charakteristické svými brilantními výškami a měkkými basy. Naproti tomu japonský nástroj zní spíš dynamicky a používá se v nejrůznějších hudebních žánrech, od klasiky přes jazz až k popu. Vedle možnosti výběru těchto dvou mistrovských nástrojů nabízí C1 také další zvuky jako jsou elektrická piana, varhany, akustická kytara, smyčce a další, celkem přitom 30 kvalitních zvuků. V nabídce jsou dále taky efekty: brilliance, reverb a chorus. Optimální efekty jsou již u jednotlivých zvuků přednastaveny, a tak jediné, co potřebujete k jejich využití je vybrat si požadovaný zvuk a můžete hned začít hrát s tím nejlepším možným nastavením.

Podpora pro Bluetooth audio

Když k C1 připojíte zařízení s Bluetooth (například smartphone), můžete na něm hrát současně s přehráváním vaší oblíbené hudby. Když sami hrát nebudete, můžete takto C1 Air využít k přehrávání uložené hudby nebo jiných audio dat a udělat si tak z C1 Air výkonnou Bluetooth aparaturu.

Stereo Sound Optimizer

Tato funkce optimalizuje výstup na sluchátka, ve kterých pak nástroj zní přesně jako akustický klavír.

Nový systém reproduktorů nabízí vysoký výkon a skvělý zvuk

C1 je vybaven speciálně navrženým ozvučným systémem, který podává neuvěřitelně realistické zvuky pian a samozřejmě i další zvuky modelu C1 s maximální přesností. Kvalitní reproduktory jsou spojeny se zesilovačem o výkonu 2 x 25W, takže výsledný zvuk je hlasitý a jasný od hutných spodních frekvencí až po křišťálově čisté výšky.

Dvoustopý rekordér pro nahrávání vaší hry

Svoji hru můžete zkontrolovat nebo archivovat pomocí nahrávek na vestavěném digitálním rekordéru. Můžete přitom nahrávat každou ruku zvlášť nebo přihrávat stopy k dříve pořízené nahrávce. U těchto nahrávek lze při přehrávání změnit tempo, na C1 si přitom uložíte až 99 takových skladeb.

Čtyřicet různých klavírních skladeb

Vedle deseti demo skladeb, které demonstrují zvukový rozsah C1, je zde navíc 40 dalších klavírních skladeb, které vám usnadní cvičení, protože u nich lze měnit tempo, přehrávat zvlášť levou a pravou ruku nebo dokonce pomocí A-B opakovat komplexní herní pasáže.

Různé možnosti nastavení

Stiskem jediného tlačítka můžete spodnímu registru klaviatury přiřadit zvuk basy. Hrajete pak pravou rukou piano a levou basu, což je praktické třeba u jazzových stylů. Současným stiskem dvou tlačítek můžete snadno kombinovat dva různé zvuky. Vrstvit tak můžete dohromady třeba zvuk klavíru a smyčců, takže pak budete hrát s doprovodem orchestru. K dispozici je navíc partnerský režim, umožňující rozdělit klaviaturu na dvě stejné části vlevo i vpravo, každá přitom s vlastním damper pedálem. To ocení především učitelé a žáci při výuce, praktické je to rovněž při hraní duetů a podobně.

Dodáváno se třemi pedály a podporou half-pedaling

Protože skutečná klavírní hra se bez pedálů neobejde, je také C1 vybaven všemi potřebnými pedály: damper, soft a sostenuto. Damper a soft pedály navíc podporují half-pedaling, díky čemuž je hra ještě realističtější.

CONCERT

Série CONCERT fy KORG nastavuje zcela nové standardy v oblasti digitálních pian. Nabízí přitom věrnou reprodukci herního pocitu a zvuků renomovaných koncertních křídel světové úrovně.

Podrobnější informace o výrobku

KORG C1 Air specifikace

Barevné varianty: černá (C1-BK), bílá (C1-WH), hnědá (C1-BR, dřevěný dekor), bílý popel (C1-WA, dřevěný dekor)

Klaviatura: 88 kláves (A0–C8), RH3 (Real Weighted Hammer Action 3) Keyboard

Výběr dynamické křivky: pět typů

Výška tónu: Transpose, Master tuning

Ladění: tři typy

Zvuková syntéza: Stereo PCM

Maximální polyfonie: 120 hlasů (max)

Zvuky: 30 zvuků (10 x 3 banky)

Efekty: Brilliance, Reverb a Chorus (každý se 3 úrovněmi)

Rekordér: 2 party, Maximum 14,000 not (cca. 100KB)
*: nelze měnit zvuk pro každý part zvlášť.

Demo skladby: 50 (zvukové demo: 10, Piano skladby: 40)

Metronom: Tempo, beat, sounds, level

Pedály: Damper*, Soft*, Sostenuto
*: Half-pedaling podporován

Připojení: LINE OUT, MIDI (IN, OUT), Headphones x 2, Pedal, Speakers, napájení 24V

Ovládání: Power, VOLUME, PIANO SONG, TRANSPOSE, FUNCTION, TOUCH, BRILLIANCE, REVERB, CHORUS, BANK, SOUNDS X 10, DISPLAY, +, -, METRONOME, PLAY/PAUSE, STOP, REC, PART1, PART2

Bezdrátové připojení: Bluetooth (A2DP Sink)

Reproduktory: 2 x 10 cm

Výkon: 2 x 25 W

Napájení: DC 24 V

Příkon: 18 W

Rozměry: 1346 mm x 347 mm x 770 mm
1346 mm x 347 mm x 926 mm s otevřeným krytem klaviatury)

Hmotnost: 35 kg (včetně stojanu)

Dodávané příslušenství: AC napájecí adaptér, speciální stojan, KA-280

Volitelné příslušenství: PC 550-BK/WH, PC 770-BK/WH výškově stavitelné stoličky

Doplňkové parametry

Kategorie: Digitální piana
Záruka: 24
Automatické doprovody: Ne
Lehce přenosné: Ne
Polyfonie: 128 hlasů

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
×

Splátková kalkulačka ESSOX